Робота міжнародної конференції: академічна платформа № 2

12 травня 2022 року відбулося засідання академічної платформи №2 «Економічний розвиток країн, регіонів та суб’єктів господарювання в умовах глобалізації» XІ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції».
З вітальним словом до учасників академічної платформи виступили: директор ННІЕМ професор Наталія Ковшун та голова секційного засідання професор кафедри економіки підприємства і міжнародного бізнесу Дмитро Нікитенко. Обов’язки секретаря секції виконувала доцент Наталія Самолюк.
У секційному засіданні взяло участь майже 50 учасників. Основна тематика доповідей охоплювала особливості розвитку економіки країни у воєнний період та перспективи її повоєнної розбудови, забезпечення міжнародної екологічної безпеки, роль України у миротворчих операціях, наслідки санкційних заходів для країни-агресора та світу в цілому, а також питання аналізу, планування та управління капіталу та прибутковості на мікрорівні.
З доповідями виступили науковці Інституту економіки та прогнозування НАН України, Рівненського автотранспортного фахового коледжу НУВГП, а також здобувачі вищої освіти, що здійснювали наукові дослідження під керівництвом викладачів НУВГП. Секційне засідання дало змогу доповідачам поділитися своїми власними науковими поглядами та розширити коло подальших досліджень усіх його учасників.
На завершення конференції усім доповідачам було вручено сертифікати учасників конференції.
Дякуємо колегам, науковцям, студентам за активну участь та наукову дискусію під час роботи академічної платформи.

Професор кафедри економіки підприємства і міжнародного бізнесу, голова академічної платформи № 2 Дмитро Нікитенко