Програми академічної мобільності очима студентів НУВГП

З нагоди Дня Європи у межах ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції "Сучасні тенденції розвитку лінгвістики та лінгводидактики" було проведено студентську платформу "Програми академічної мобільності очима студентів НУВГП".
Учасників платформи привітала проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності проф. Савіна Н.Б.

Ораторами на цій платформі стали Олександра Левшук, Данило Лагоднюк, Дарія Д'яченко, Вікторія Міщук, Олександр Чернюк, Наталія Біла та Ольга Антончук з НУВГП, а також Анна Гурко й Анастасія Гесть з ВНУ імені Лесі Українки, котрі охоче ділилися своїми знаннями та досвідом участі у програмах академічної мобільності у Британії, Фінляндії, Польщі та Німеччині.

На завершення представник Центру міжнародного співробітництва та освіти Галина Власюк представила програми академічної мобільності, які будуть відкриті для наших студентів вже найближчим часом.

Палка дискусія у форматі "питання-відповідь" дозволила учасникам зустрічі з'ясувати усі деталі процедури навчання за програмами академічної мобільності, тож наступного семестру чекаємо ще більше тих, хто буде вивчати іноземні мови, ще більше тих, хто буде "self-made person", ще більше тих, хто представлятиме наш НУВГП у стінах закордонних закладів освіти, ще більше тих, хто буде переймати досвід та розвивати Україну!

Анастасія Кінащук, доктор філософії з філології, асистент кафедри іноземних мов