Практична підготовка на кафедрі обліку і аудиту

У рамках практичної підготовки студентів спеціальності «Облік і оподаткування» була організована зустріч із представниками Головного управління ДПС у Рівненській області: Матвійчук Іриною, начальником відділу інформаційної взаємодії, Наталією Дицяк, в.о. начальника відділу фактичних перевірок та Галиною Крат, завідувачем сектору організації роботи ЦОП, надання адміністративних послуг та податкових сервісів.

Говорили на надзвичайно актуальну і цікаву тему: «Фіскалізація розрахункових операцій та електронні сервіси ДПС, які спрощують взаємодію з податковою службою».

Дякуємо за можливість зрозуміти особливості ведення розрахункових операцій на підставі реальних первинних документів та за допомогою дійсного електронного кабінету місцевого підприємця.

Ольга ОСАДЧА,
професорка кафедри обліку і аудиту