Практична підготовка економістів. Як стати лідером на ринку

Зустріч студентів спеціальності 051 Економіка з Головою Правління  компанії «Страхова група «ТАС» 16 лютого 2023 року

Жива аналітика ринку страхових послуг, як стати лідером серед конкурентів, як привабити клієнтів, як лідери страхового бізнесу мотивують своїх працівників, як функціонують страхові компанії в умовах воєнного стану… й багато інших родзинок функціонування ринку страхування в Україні презентовано для студентів бакалаврського та магістерського рівнів спеціальності 051 Економіка Головою Правління компанії «Страхова група «ТАС»» Павлом Царуком. Запрошений лектор є випускником факультету «Економіки та менеджменту» (сьогодні – ННІЕМ) нашого університету, що додатково сприяло зацікавленості й жвавості здобувачів вищої освіти за освітньо-професійними програмами «Бізнес-аналітика» та «Управління персоналом і економіка праці» в обговоренні ризиків та переваг ведення страхового бізнесу.

До зустрічі також могли долучитися викладачі кафедри трудових ресурсів і підприємництва й інших профільних кафедр, студенти інших спеціальностей ННІЕМ.

Дякуємо Павлу Вікторовичу за співпрацю у підготовці майбутніх фахівців за спеціальністю 051 Економіка й очікуємо на подальші корисні й цікаві зустрічі!

Наталія Мазур, доцент кафедри трудових ресурсів і підприємництва,

Олена Олійник, доцент кафедри трудових ресурсів і підприємництва,

ННІ економіки та менеджменту