Практична підготовка обліковців-першокурсників

Щорічно здобувачі вищої освіти та викладачі Національного університету водного господарства та природокористування активно співпрацюють із фахівцями ГУ ДФС у Рівненській області, поєднуючи набуті теоретичні знання із практичним застосуванням норм податкового законодавства та є активними помічниками податківців – волонтерами податкової служби.

Нещодавно відбулася чергова зустріч податківців зі студентами 1 курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Старший державний ревізор–інспектор відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб Світлана Шорнікова ознайомила здобувачів вищої освітиз особливостями оподаткування доходів фізичних осіб та цьогорічної кампанії декларування доходів громадян,детально зупинилися на особливостях деклараційної кампанії, розповіла про можливість звітування громадянами через Електронний кабінет платника податків.

Читайте нас також: