Підготовка проєктних заявок на конкурс Еразмус+

У рамках внутрішньої мобільності на кафедрі менеджменту та публічного врядування 09.01.2024 відбулося заняття з підготовки і заявок на конкурс Еразмус + напрям Жан Моне.

Алла Кучерова, завідувачка відділу грантової роботи, та Антон Шинкарук, к.п.н., доцент кафедри менеджменту та публічного врядування, керівник проєкту модуля Жана Моне «Європейські публічні комунікації» провели тренінг для викладачів різних кафедр інституту з підготовки заявок у конкурсі проєктів напряму Жана Моне (кафедра, модуль).

Було розкрито рекомендації та вимоги до подання проєктної заявки, роль керівника проєкту, якість проєктної команди. Також було наголошено на складових частинах та критеріях, за якими оцінюється заявка, продемонстровано інструкцію щодо подання заявки.

До 01.02.2024  готуємось до подачі заявок.

Леся Тихончук, завідувач кафедри менеджменту та публічного врядування