Перший захист бакалаврських кваліфікаційних проєктів з журналістики

Щирі вітання з блискучим захистом бакалаврам журналістики Іллі Томашевському, Діані Козяр, Марині Чупринюк, Катерині Андреєвій, Діані Ковальчук!
Найщиріша подяка високоповажаній екзаменаційній комісії – голові комісії докторові філологічних наук, професорові кафедри журналістики та українознавства Володимиру Супруну, членам комісії завідувачу кафедри журналістики та українознавства, кандидату філологічних наук Лесі Малевич, докторові філологічних наук, професорові кафедри журналістики та українознавства Юрію Фінклеру, докторові наук із соціальних комунікацій, професорові кафедри журналістики та українознавства Людмилі Супрун, секретареві комісії старшому лаборанту кафедри журналістики та українознавства Тетяні Камінській.
Дякуємо науковим керівникам, рецензентам, усім викладачам кафедри, праця яких сприяла успіхові наших випускників.
Нехай професійна кар’єра випускників освітньої програми «Журналістика» буде такою ж яскравою і впевненою, як захист їхніх творчих проєктів!