Оголошення

Оголошується конкурс на заміщення вакантних місць державного замовлення навчально-наукового інституту економіки та менеджменту.

Денна форма:

спеціальність «Економіка», 2 курс – 3 місця;

спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 2 курс – 2 місця;

спеціальність «Інформаційна та бібліотечна справа», 3 курс – 1 місце.

Заочна форма:

спеціальність «Менеджмент», 2 курс (інтегровані плани) – 1 місце;

спеціальність «Середня освіта (Історія)», 3 курс – 1 місце;

спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 4 курс – 1 місце;

спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 5 курс – 1 місце;

спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування», 5 курс – 1 місце.

Студенти, які претендують на вакантні місця державного замовлення, подають в деканат інституту (ауд. 280) заяву на ім’я ректора університету до 15 вересня.

До заяви додаються копії документів:

- про оплату за навчання за вересень 2022 року;

- про право на пільги (якщо є);

- інші документи, які надають переважне право при переведенні на навчання на вакантні місця державного замовлення.

Після перевірки деканатом повноти та правильності поданих документів заяву потрібно підписати у директора інституту, бухгалтера по оплаті за навчання (каб.155) та віднести у загальний відділ (каб.110) для погодження ректором університету.

Дирекція ННІЕМ