Новини науково-методичної ради з якості ННІЕМ

18 березня 2021 року відбулося чергове засідання науково-методичної ради з якості ННІЕМ. Зустріч проходила в онлайн-форматі під керівництвом голови науково-методичної ради інституту Наталії Ковшун.

На засіданні розглянули та затвердили програми вступних випробувань усіх спеціальностей ННІЕМ.

Заступник директора ННІЕМ Наталія Мазур проаналізувала результати виконання плану науково-методичної літератури за 2020 рік, що було обговорено й  прийнято відповідні рішення.

Розглянули питання про рекомендацію до розгляду вченій раді ННІЕМ та науково-методичній раді НУВГП навчального посібника к.е.н., доцента кафедри обліку і аудиту «Облік і звітність у банках» щодо надання йому грифу «Рекомендовано вченою радою НУВГП. З позитивною рецензією на рукопис посібника виступила д.е.н., професор кафедри обліку і аудиту Осадча О.О.

На засіданні було затверджено звіти про підвищення кваліфікації (закордонне стажування), зокрема шляхом здобуття неформальної освіти  д.е.н., професора кафедри менеджменту Безтелесної Л.І., к.е.н., доцента кафедри фінансів та економічної безпеки Федини К.М.,  д.е.н., професора, в. о завідувач кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності Тихончук Л.Х.

Традиційне питання засідання – розгляд та затвердження підготовлених силабусів і методичних рекомендацій.

Читайте нас також: