ННІЕМ НУВГП - співорганізатор міжнародної наукової конференції

Наукова спільнота ННІЕМ НУВГП вже 2 роки поспіль долучається до організації «International conference on environmental sustainability in natural resources management».

Цьогоріч її було проведено 01 листопада 2022 р., при цьому основним організатором виступила BA School of Business and Finance (Рига, Латвія).

На пленарному засіданні з вітальним словом звернулися представники Латвії, Албанії, Іспанії, Індії та Ізраїлю. Науковців НУВГП представила проректорка з наукової роботи та міжнародних зв'язків, д.е.н, проф. Наталія Савіна.

Роботу секції, в якій значна частина учасників представлена викладачами НУВГП, модерувала д.е.н., проф. Ольга Павелко. Виступи доповідачів винятково англійською мовою були актуальними та змістовними, присвяченими проблемам екологічної стійкості в управлінні природними ресурсами. Секційне засідання дало змогу учасникам конференції поділитися власними науковими поглядами та окреслити коло подальших досліджень.

Дякуємо всім, хто поділився своїми науковими дослідженнями і проявив прагнення до конструктивної наукової дискусії. Очікуємо індексацію статей, підготовлених за результатами конференції, в наукометричній базі “Scopus”.