Навчальні кейси у рамках міжнародного гранту (секція "Людський розвиток")

У рамках виконання міжнародного гранту (секція "Людський розвиток") на замовлення Мінрегіону та Агенції регіонального розвитку Рівненської ОДА  кафедра менеджменту проводить десятки заходів з еко- та органік- навчальних кейсів.

Це курс "Що їмо?", успішні бізнеси з переробки органічних відходів на біогумус, кращі практики із локальної та географічної стандартизації інновацій, маркування продукції за непрямого відношення до навколишнього природного середовища, навчальні кейси, Інтернет-торгівля, стандарти для громад, технології переробки продукції, бізнес та менеджмент освіта та звісно всіх тем не перелічиш. Формуємо свідомих, екологічно та патріотично налаштованих успішних молодих та дорослих людей!