Музика - зброя на «ЛіраФест»

Відлунав повстанськими, стрілецькими та козацькими піснями 10-міжнародний фольклорно-етнографічний фестиваль «ЛіраФест-2023».

Попри війну та всупереч війні, з нагоди Дня захисників та захисниць України, свята Покрови Пресвятої Богородиці, 81-першої річниці створення УПА та Дня українського козацтва фестиваль зібрав до десятка відомих українських і польських лірників, кобзарів, майстрів та багато фольклорних колективів Рівненщини.

Студенти спеціалізації «Креативна та цифрова культура» долучитись до фестивальної діяльності. Дякуємо усім організаторам, учасникам, глядачам, що плекаєте та проповідуєте українську культурну традицію, дякуємо за особливу атмосферу та організацію збору коштів на підтримку ЗСУ, зокрема й для допомоги постійному учаснику ЛіраФесту лірнику Тарасу Козубу, який отримав поранення, захищаючи Україну від орди у лавах ЗСУ.

Тетяна Коберська, доцент кафедри  філософії та культурології