МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУСПІЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ЦИВІЛІЗАЦІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ: СУЧАСНІ ОСВІТНІ ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»

20-21 травня 2021 р.  на базі кафедри суспільних дисциплін Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування відбудеться МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Тематичні напрями роботи конференції:
1. Роль гуманітарних наук у створенні освітнього середовища в сучасній вищій технічній школі.
2. Педагогіка майбутнього: технології формування сучасної особистості.
3. Актуальні проблеми сучасної психології.
Форма участі у конференції: доповідь, тези, відеовиступ, презентація тощо.
За матеріалами конференції планується видання електронного збірника тез.
Робочі мови конференції - українська, польська. англійська.
ДЛЯ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ НЕОБХІДНО:
1. Подати заявку на участь у конференції:
• Прізвище, ім'я, по батькові
• Науковий ступінь, вчене звання, заклад освіти або місце роботи, посада.
• Тематичний напрям.
• Назва тез.
• Адреса відділення «Нової пошти», для відправлення сертифікату про участь у конференції.
• Номер контактного телефону, e-mail.
Заявку надсилати на e-mail кафедри суспільних дисциплін (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) файлом з підписом у форматі: «Іванченко_заявка».
2. Подати матеріали для публікації у вигляді тез.
1. Вимоги до оформлення тез:
• Формат тез – A4, орієнтація – книжкова, матеріали збережені та підготовлені у форматі Microsoft Word (*.doc або *.docx);
• Поля: всі сторони – 2 см
• Основний шрифт – Times New Roman Arial і Courier New для текстових фрагментів
• Розмір шрифту основного тексту – 14 пунктів
• Міжрядковий інтервал – полуторний
• Вирівнювання тексту – по ширині
• Автоматична розстановка переносів – включена
• Абзацний відступ (новий рядок) – 1,25 см
• Нумерація сторінок – не ведеться
• Малюнки та таблиці – необхідно подавати в статті безпосередньо після тексту, де вони згадуються вперше, або на наступній сторінці. Розмір шрифту табличного тексту зазвичай на 2 пункти менше основного шрифту. Кількість таблиць, формул та ілюстрацій має бути мінімальною та доречною. Рисунки і таблиці на альбомних сторінках не приймаються.
• Формули – повинні бути набрані за допомогою редактора формул (внутрішній редактор формул в Microsoft Word for Windows).
• Посилання на літературу – у квадратних дужках по тексту [1, с. 2], бібліографічний список в кінці тексту. Посторінкові виноски та посилання не допускаються.
• Обсяг тез від 2 до 5 сторінок включно.
Матеріали тез у файлі, підписаним у форматі: «Іванов_тези», надсилати на e-mail кафедри суспільних дисциплін НУВГП (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
3. Надіслати копію квитанції про оплату організаційного внеску (150 грн.) на e-mail кафедри суспільних дисциплін (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) у файлі, підписаним у форматі: «Іванченко_квитанція».
Реквізити для оплати організаційного внеску: Картка Приватбанку: 5168 7573 9602 9565. Поповнення рахунку Шевчук Тамари Євгенівни.
Термін прийому матеріалів конференції – до 10 ТРАВНЯ 2021 року.
Приклад оформлення тез доповіді
УДК 457.32.1
Іванченко І. І.
к.пед.н., доцент