Магістри презентували свої дослідження англійською мовою

07 травня 2024 року здобувачі-магістри за спеціальністю Публічне управління та адміністрування (освітня програма Державна служба)  під час практичних занять за дисципліни «Правові аспекти вирішення спорів в публічному управлінні» за участю викладачки д.н.д.у. професорки кафедри менеджменту та публічного врядування Тихончук Л. презентували свої дослідження англійською мовою здобувачам-бакалаврам 1, 2, 3 курсів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (ПУА 11, 21, 31).

Представлені дослідження: Ілля Проказюк (ПУА51М) – Legal aspects of veterans’ protection. Бабич Сергій, Красномовець Олександр — Refugee and refugee data.  Аналіз правових аспектів регулювання ветеранської політики та інтеграції ВПО під час війни, рекомендації стосовно пошуку нових підходів до ефективної інтеграції даних громадян в життя регіонів, про роль НУВГП в даних процесах. Ці та інші питання обговорювали студенти 281 спеціальності за участю викладачів та гостей. Зважайте — переважно на англійській мові). За підсумками зустрічі: бакалаври ще просять таких навчальних зустрічей, магістри вдячні за наданий досвід.

В.о. зав. каф. менеджменту та публічного врядування

Леся Тихончук