«ЛЕГКИЙ СТАРТ» РОЗПОЧАВ СВОЮ РОБОТУ

17 грудня 2020 року у «Відкритому офісі» стартував бізнес-курс “Easy Start” – цикл заходів про  заснування власної справи та розвитку підприємництва, який започаткував ННІЕМ Національного університету водного господарства та природокористування у співпраці з фірмою «Монстера».

Мета цього курсу –  допомогти молоді в розвитку своїх бізнес-ідей.

Сьогодні гостем був  Гладунов Олександр Варфоломійович – віце-президент Української асоціації маркетингу, директор Рівненської обласної організації УАМ, експерт аналітичної групи “Стратегіко”, політичний та громадський діяч.

Тема розмови – «Заснування власного бізнесу. Ринок. Маркетинг».

Розмову проводили студенти  спеціальності «Журналістика»  Вікторія Ільчук та Ілля Томашевський за сприяння і підтримки відділу зв’язків з громадськістю НУВГП.

Згодом слухачі курсу переглянуть і обговорять відеозапис зустрічі. Розмова  буде цікавою молодим підприємцям  корисними порадами щодо вивчення ринку, аналізу конкурентного середовища та маркетингової стратегії майбутньої фірми.

Любомир Шевчук,
студент 1 курсу спеціальності «Журналістика»