Круглий стіл «Сучасні тенденції підготовки публічних службовців»

10 квітня 2024 р. було проведено круглий стіл «Сучасні тенденції підготовки публічних службовців» на спільному засіданні кафедр менеджменту та публічного врядування (НУВГП)  і кафедри  публічної служби й управління навчальними закладами (ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»).

На заході були присутні керівники освітніх програм другого (магістерського) рівня та викладачі кафедр. Зокрема,

- Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»: гарант ОП «Територіальне управління та місцеве самоврядування»: д-р н. з держ. упр., професор Заблоцький В.В., гарант ОП «Кадровий менеджмент», к. е. н., доцент Саєнко О.О., гарант ОП «Соціальна сфера», к.п.н., доцент Птахіна О.М.;

- Національний університет водного господарства та природокористування: гарант ОП «Державна служба», д.держ.упр., проф. Тихончук Л.Х., гарант ОП «Публічне управління та адміністрування», к.е.н., доц. Антонова С.Є., гарант ОП «Місцеве самоврядування», к.п.н., доц. Мартинюк Г.Ф., гарант ОП «ІБАС» к.і.н., доцент Цецик Я.П.

Обмінювалися досвідом щодо проєктів освітніх магістерських програм за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». «Територіальне управління та місцеве самоврядування», «Кадровий менеджмент», «Соціальна сфера» (Луганський національний університет імені Тараса Шевченка) та «Державна служба», «Місцеве самоврядування» (НУВГП). Учасники спільного засідання кафедр  менеджменту та публічного врядування (НУВГП) і кафедри публічної служби й управління навчальними закладами (ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка») під час обговорення питань порядку денного поділились досвідом проходження акредитації ОПП за спеціальністю 281, вимог НАДС та МОН до особливостей навчання магістрів за даною спеціальністю, окреслили основні напрямки діяльності щодо удосконалення освітніх програм з підготовки магістрів з публічного управління та адміністрування відповідно до сучасних тенденцій підготовки публічних службовців, визначили перспективи та напрями подальшої співпраці з цього питання.

Леся Тихончук, в.о.завідувача кафедри менеджменту та публічного врядування