Конференція "Сучасні тенденції розвитку лінгвістики та лінгводидактики"

11 травня 2022 року відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасні тенденції розвитку лінгвістики та лінгводидактики", організована кафедрою іноземних мов Національного університету водного господарства та природокористування.

Онлайн-конференція стала майданчиком зустрічі та активної співпраці науково-педагогічних працівників та здобувачів 15 закладів освіти з усієї України. 81 заявка, 105 учасників та 3 години корисного обміну науковими здобутками та цікавими ідеями - за все це дякуємо Вам, учасники нашої конференції! Доповіді учасників конференції відзначалися новизною, креативним підходом до висвітлення проблематики дослідження, практичною значущістю їх результатів. До обговорення активно долучилися студенти та викладачі. Організатори конференції висловлюють щиру вдячність проректору з наукової роботи та міжнародної діяльності проф. Савіній Н.Б.,  директору інституту економіки та менеджменту проф. Ковшун Н.Е., заступнику директора інституту економіки та менеджменту  з наукової діяльності проф. Павелко О.В. за всебічну підтримку у проведенні заходу.

До зустрічі наступного року на ще більш потужному заході, адже ми працюємо лише на розширення горизонтів нашої співпраці!
Все буде Україна!
                                                Доцент кафедри іноземних мов Олена Ботвінко-Ботюк і викладач кафедри іноземних мов Анастасія Кінащук