Конференція «Сучасні тенденції розвитку лінгвістики та лінгводидактики»

Кафедра іноземних мов НУВГП запрошує студентів та викладачів українських ЗВО (і закордонних також!) взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції "Сучасні тенденції розвитку лінгвістики та лінгводидактики", яка відбудеться 11 травня 2022 р.

Тематика конференції:

1. Актуальні проблеми лінгвістичних та літературознавчих досліджень.
  2. Мова – культура – комунікація: перспективи розвитку.
  3. Сучасні напрямки розвитку лінгводидактики.
  4. Актуальні питання загальної, порівняльної педагогіки та історії педагогіки.
  5. Традиційні та новітні аспекти методики викладання іноземних мов.
  6. Теорія і методика професійної освіти.

Робочі мови конференції – англійська, німецька, французька, іспанська, українська, польська, російська.

Контактна інформація:

+38073-075-10-78 – Олена Миколаївна Ботвінко-Ботюк, к. філол. н.

+38097-975-89-78 – Анастасія Володимирівна Кінащук

+38068-768-80-78 – Тетяна Іванівна Мартинова (з питань оплати)

Конференція проводитиметься в онлайн-форматі на платформі Google Meet.

За результатами роботи конференції електронну версію збірника тез та програму конференції «Сучасні тенденції розвитку лінгвістики та лінгводидактики» буде розміщено у цифровому репозиторії Національного університету водного господарства та природокористування упродовж наступного місяця після закінчення роботи конференції. Розсилку збірника, програми й електронного сертифіката у pdf-форматі буде здійснено на електронні адреси авторів.

Тези здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти подаються обов’язково із зазначенням наукового керівника.

Тези здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти можуть бути надруковані лише у співавторстві з викладачем.

Для публікації необхідно до 10 квітня 2022 року надіслати на е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі матеріали:

• заявку на участь (файл назвати: Петрук_заявка)
  • тези обсягом 3 повні сторінки, включаючи список використаних джерел (файл назвати: Петрук_тези)
  • відскановану/сфотографовану копію квитанції про сплату організаційного внеску.