Конференція трудового колективу Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту НУВГП

23 листопада 2020 року відбулась конференція трудового колективу Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту НУВГП.  На розгляд делегатів конференції виносився такий порядок денний:

1. Річний звіт про діяльність навчально-наукового інституту економіки та менеджменту за 2020 рік (доп. Ковшун Н.Е.).
  2. Про застосування системи Moodle у навчальному процесі студентів денної та заочної форм навчання НУВГП (доп. Швець Ф.Д.).
  3. Про висунення кандидатів до складу вченої ради НУВГП та ННІЕМ.
  4. Про представлення до нагородження членів трудового колективу ННІЕМ.

На конференції були присутніми 88 делегатів, в т. ч. 68 науково-педагогічних працівників, 8 осіб навчально-допоміжного персоналу і 12 здобувачів вищої освіти.

Враховуючи умови пандемії і дистанційного навчання конференція відбувалася в онлайн режимі.

Зібрання заслухало доповідь директора Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Ковшун Наталії Едуардівни про діяльність навчально-наукового інституту економіки та менеджменту за 2019-20 навчальний рік. Прозвучала інформація про значні здобутки колективу інституту . Ностальгійно згадалися яскраві миттєвості і цікаві події.

Викликала неабиякий інтерес і масу практичних запитань доповідь Швеця Федора Дмитровича, директора Навчально-наукового центру незалежного оцінювання про застосування системи Moodle у навчальному процесі студентів денної та заочної форм навчання НУВГП.

До складу вченої ради НУВГП за вакантною квотою ННІЕМ обрано Осадчу О.О. переконливою більшістю голосів.

Сформовано вчену раду ННІЕМ в кількості 29 осіб.

Підтримано клопотання кафедр щодо представлення до нагородження членів трудового колективу ННІЕМ.

Читайте нас також: