Кафедрі маркетингу НУВГП 8 років

Сьогодні кафедрі маркетингу НУВГП виповнилось 8 років!

Турбулентні події сучасності, коронокриза дещо відволікли увагу від визначної події  у нашому дружному колективі.
Нагадаємо, 18 березня 2013 року вийшов наказ Ректора НУВГП про створення окремого структурного підрозділу  ̶  кафедри маркетингу в НУВГП, 20 березня 2013 року  було проведене перше засідання кафедри.
Нині професорсько-викладацький склад кафедри маркетингу налічує 2 докторів  економічних наук, 5 кандидатів економічних наук, старшого викладача, діловода. Пишаємось високими   науковими здобутками на рівні як професорсько-викладацького складу, так і студентів спеціальності «Маркетинг».

Щиро дякуємо усім, хто долучився до створення кафедри, а також тим, хто стояв біля її джерел.

Своєю чергою, щиро дякуємо батькам студентів за довіру, за те, що обирають спеціальність «Маркетинг», яка сьогодні є однією з найбільш затребуваних на ринку праці.

У нас з вами ще дуже багато всього попереду! Разом!

Кафедра маркетингу

Читайте нас також: