19 листопада 2020 р. у форматі відеоконференції відбувся міжкафедральний студентський науковий семінар (НУВГП - НУ «Острозька академія») на тему: «Інноваційно-інформаційні пріоритети міжнародного бізнесу в умовах геоекономічних трансформацій», організований викладачами кафедри економіки підприємства і міжнародного бізнесу Качан Оленою Іванівною та Жембою Аллою Йосипівною.

Під час семінару молоді науковці обговорювали підходи до розвитку інноваційно-технологічного середовища світової економіки, забезпечення економічного зростання та підвищення ефективності національної економіки, зокрема Малишевська Аліна дослідила діджиталізацію міжнародних маркетингових стратегій як фактора успішної інтернаціоналізації підприємств. Цезарук Софія здійснила ґрунтовний аналіз інноваційних стартапів 2020, а Демидюк Михайло зосередився на найвдаліших стартапах сучасності. Цікавість аудиторії також викликала доповідь Узлій Діани на тему: «Сучасні моделі та інформаційні технології в економіці (віртуальна реальність)». Микитюк Діана проаналізувала розвиток інформаційної індустрії, а Білошенко  Євгенія – перспективи штучного інтелекту. Солонінко Іван представив інструменти цифрового маркетингу в економіці. Бойко Діана розповіла про особливості інвестування через офшорні зони.

Підтримали студентів у процесі наукових дискусій заступник директора навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Зощук Наталія Володимирівна та  заступник декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи Національного університету «Острозька академія» Недзведовська Ольга Євгеніївна.

Креативність, дослідницька активність, непідробний інтерес до сучасного глобального розвитку стали гарним стимулом до потужних виступів, вдалих аргументів та нових знайомств.

Вашай Ю.В.,
доцент кафедри економіки підприємництва і міжнародного бізнесу