Гостьова лекція

У рамках проведення лекцій з дисципліни "Управління бізнес-процесами" відбулася зустріч студентів групи М-31 з представником фірми EOSDA.

Дякуємо фірмі EOSDA , що працює у всьому світі за зустріч із студентами на гостьовій лекції.

Dariia Gorina розповіла про карʼєру, особливості роботи та використання процесного підходу в роботі фірми. Наприклад, менеджер даних – це можливість завантажувати дані про збір урожаю, внесення добрив, обприскування, сівбу та інші роботи. Відображення різних даних у режимі реального часу та із записом в історії допоможе контролювати якість проведення польових робіт: норми внесення засобів захисту або посівного матеріалу, відстеження кількості зібраного врожаю, його вологості, та багато іншого. Отже, інноваційно, просто та навчально!

Скрипчук Петро Михайлович, д.е.н., професор кафедри менеджменту