ФІЛОСОФІЯ У СЬОГОДЕННІ: КОНКУРС «LOVE STORY»

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня філософії оголошується конкурс відеороликів на філософську тематику. Конкурс проводиться  за ініціативи кафедри філософії НУВГП з метою актуалізації й популяризації філософської освіти, заохочення творчої молоді до розвитку креативного, аналітичного, критичного та екстремального мислення.

Умови конкурсу

Тривалість відеоролика до 3 хвилин. Відеоролик може бути відзнятий будь-якими доступними засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату чи смартфону). Конкурсні роботи повинні мати високу якість зображення та звуку. На початку ролика слід указати його назву і дані про автора (авторів): ім’я, прізвище, назву закладу освіти.

ПОРЯДОК І ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ

Конкурс проводиться до 17 листопада 2021 року. Результати конкурсу оголошується на офіційному сайті НУВГП.

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

До участі в конкурсі запрошуються автори відеороликів з числа здобувачів закладів вищої освіти. Авторами відеороликів можуть бути як окремі учасники, так і авторські колективи. Склад авторського колективу – не більше 5 осіб. Один автор (авторський колектив) може представити на конкурс лише один відеоролик.

Надсилайте роботи на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням теми листа «Конкурс відеороликів.

Організатор проєкту Тетяна Коберська