«Економіка пончика або циркулярні стратегії міського розвитку»

Кафедра державного управління, документознавства та інформаційної діяльності на публічному майданчику Рівненської міської ради «Майстерня міста» презентувала студентству та громаді 3 грудня 2020  р. подію «Економіка пончика або циркулярні стратегії міського розвитку».

В такий спосіб науково-педагогічний персонал кафедри за участю студентів має намір щомісяця на даному майданчику ділитись досвідом наукових розробок та напрацьованих проектів.

На даній зустрічі було висвітлено методику оцінки міста щодо готовності до економіки сталого розвитку, можливості міста при повторному використанні ресурсів, матеріалів та мінімізації відходів.

Чи може Рівне стати екологічним та стійким містом, зручним для проживання у найближчі 50 років? Для цього громаді необхідно розуміти сучасні тенденції розвитку сталих міст, знати про можливості впровадження даної концепції в міське управління. Доцентом кафедри, к.п.н. Шинкаруком Антоном Любомировичем була презентована дана інформація.