Четверта зустріч у Школі доброго врядування

29 січня 2024 року відбулася четверта зустріч в Школі доброго врядування. Спікером була Стригунова Людмила Василівна, начальник управління державної реєстрації Департаменту цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради.

Пані Людмила провела лекцію на тему «Організація правової роботи у Департаменті цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради.

Слухачі Школи ознайомилися із організацією правової роботи у Департаменті цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради та його структурних підрозділах, спрямована на правильне застосування та неухильне дотримання вимог актів законодавства, нормативних актів Рівненської міської ради, виконавчого комітету Рівненської міської ради, Рівненського міського голови, працівниками Департаменту під час виконання покладених на них завдань і посадових обов’язків:

– забезпечення ведення претензійної і позовної роботи, забезпечення здійснення представництва інтересів відповідно до законів, положень, актів міської ради та її виконавчого комітету;

– проведення аналізу наслідків розгляду судових справ, внесення пропозицій щодо вдосконалення правового забезпечення;

– забезпечення виконання покладених на Департамент повноважень;

– забезпечення надання усних та письмових консультацій з правових питань щодо діяльності Департаменту та Центру надання адміністративних послуг у місті Рівне; організація проведення роботи, спрямованої на підвищення рівня правових знань працівників Департаменту

Леся Тихончук, в.о.завідувача кафедри менеджменту та публічного врядування