Іноземна мова професійного спілкування (ГТБ, ВІВТ, ГІ)

Foreign Language for Specific Purposes

Сучасні вимоги до підготовки магістра вимагають набуття іншомовної професійно спрямованої компетентності як інтегральної якості особистості, яка уможливлює комунікацію та співробітництво у глобалізованому контексті. Англійська мова стала міжнародною мовою спілкування: ділової кореспонденції, наукових та практичних конференцій, наукових публікацій. Метою дисципліни є розвиток умінь усного і письмового спілкування у межах професійної та наукової тематики відповідно до потреб міжкультурного спілкування та професійної підготовки за фахом. Основні цілі курсу: 1) розвивати у студентів основи лінгвістичної, комунікативної та лінгвокраїнознавчої компетентностей у сфері спілкування, що визначені майбутніми професійними інтересами і потребами; 2) розвивати уміння працювати з іншомовною науковою та фаховою літературою; 3) ефективно та правильно використовувати вербальні і невербальні засоби іншомовної комунікації під час проведення презентацій, тренінгів, публічних виступів, перемовин, зустрічей; 4) розвивати у студентів пізнавальні інтереси, прагнення до удосконалення своєї професійної підготовки засобами іноземної мови. Навчальна дисципліна передбачає застосування активних методів та інтерактивних технологій навчання.