Планування та управління будівництвом транспортних споруд

Planning and management of construction of transport facilities

Вивчення навчальної дисципліни “Планування та управління будівництвом транспортних споруд” є невід’ємною складовою формування професійної компетентності й важливою передумовою формування теоретичних та практичних навичок майбутнього спеціаліста – будівельника. Програма предмету „Планування та управління будівництвом транспортних споруд” розрахована на студентів, які раніше вивчали дисципліни “Будівництво мостів”, “Проектування мостів та труб” та успішно їх здали відповідно до вимог навчального процесу. Програма передбачає вивчення таких розділів, що необхідні майбутнім інженерам – мостобудівельникам, які працюватимуть за фахом. В даному предметі вивчаються основи організації, планування та управління будівництвом мостів, розглядаються аспекти управління мостобудівними організаціями, вивчаються питання організації праці та заробітної плати, а також використання календарних та сіткових графіків, методів поточного та швидкісного будівництва.