Звіт про науковий семінар

5 травня 2022 р. в рамках відзначення Фестивалю науки 2022 р. в Навчально-науковому інституті агроекології та землеустрою відбувся науковий семінар для студентів кафедри водних біоресурсів «Дослідження рослинного покриву водойм та водотоків Рівненщини».

На семінарі, який проходив у режимі онлайн на платформі Google Meet, студенти ознайомилися з результатами наукових досліджень, які проводяться викладачами кафедри водних біоресурсів. Зокрема, дізналися про біологічне та екологічне різноманіття рослинного світу водних об’єктів регіону, рідкісні види водної флори і причини зменшення їх чисельності, чужорідні види, які поширилися на Рівненщині. Наукові дослідження рослинного світу регіону тривають і студенти також можуть до них долучитися, щоб використати для підготовки наукових публікацій і бакалаврської роботи.

Семінар підготувала і провела д.с.г.н. професор Гроховська Ю.Р.