Зустріч науково-педагогічного персоналу з роботодавцями випускників кафедри екології

30 серпня 2023 директор ННІАЗ, професор Алла Прищепа та викладачі кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства - доцент Ігор Статник та професор Ольга Бєдункова,  мали спільну зустріч з керівництвом Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної адміністрації.

Зустріч відбулась за участі заступника голови облдержадміністрації - Ігора Тимошенко і передбачала конкретні питання щодо спільних дослідницьких проектів та програмних продуктів, що мають сприяти розвитку нових технологій та інновацій у Рівненській області.

Варто відзначити, що між кафедрою екології, ТЗНС та ЛГ налагоджений постійний зв’язок із різними структурними підрозділами Департаменту екології та природних ресурсів, що сприяє співпраці між нашим університетом та бізнес-сферою.

Напередодні початку нового навчального року, наші викладачі поділилися інформацією про оновлені програми навчання, акцентуючи увагу на актуальних навичках та знаннях, які набувають студенти спеціальностей 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища. У свою чергу, роботодавці висловили свою думку про те, які навички та компетенції наразі є актуальними. Зокрема, директор Департаменту Володимир Захарчук підкреслив важливість розвитку навичок у пошуках стратегічних рішень щодо вирішення проблеми відходів, а його заступник - начальник управління оцінки впливу на довкілля, дозвільної діяльності та фінансового забезпечення Анатолій Шавурський звернув увагу на важливість подальшої підтримки тісного зв’язку між Департаментом екології та природних ресурсів із НУВГП для адаптації випускників до професійного середовища.