Золота осінь студентів-патріотів

Вітаємо з Днем захисників і захисниць України! Нехай цей день буде символом гордості за тих, хто оберігає нашу країну. Студенти інституту ННІАЗ свій виступ на фестивалі «Золота осінь» присвятили саме нашим героям.

До концерту долучились: Дуй Олександра з групи ЕКО-11 з поезією Ліни Костенко «Мій перший вірш написаний в окопі», Лукашов Олександр з групи АГР-11 з авторським віршем «Лист», Мокляк Михайло група ЕКО-11 з піснею «Квіти у волоссі», Цьома Юлія група ГЗ-11, Прохоренко Олександра з групи ТУР-11 з віршем «Матусю не плач...» Олени Філончук, студентка групи АГР-11 Хіміченко Анастасія з «Віршем про війну» Одної Бандерівки, Цехместрук Владислав група ГЗ-11 та Харковець Анна студентка групи ГРС-11 з віршами «Мамо не плач» Софії Баглач та «Герої не вмирають» Христини Полянської, Лілікович Катерина студентка групи ГРС-11 та Ковалець Назар з групи МБ-11 з авторською піснею «В наших героїв незламний дух», студентка групи ТЗ-11 Лук'янова Валерія з віршем «На цій землі ще точно будуть цвісти квіти» автор Ірина Сало та всі учасники фестивалю разом виконали пісню «Їхали козаки»!

Єдність, віра в перемогу та злагодженість об'єднують людей у важкі часи, надаючи їм силу і підтримку один одному.

Світлою музикою та чарівними виступами ми хочемо висловити нашу вдячність і підтримку всім нашим захисникам.

Нехай мир і благополуччя завжди супроводжують нас та нашу країну.

Від щирого серця до Дня Захисників України!