Знайомство зі сферою гостинності

У рамках дисципліни "Вступ до фаху" здобувачі вищої освіти першого року навчання за спеціальностями "Готельно-ресторанна справа" та "Туризм і рекреація" долучились до Всеукраїнського студентського Дня відкритих дверей від компанії "Optima Hotel & Resorts" і відвідали  готель "Optima Collection Бергшлосс Рівне" та ресторан "Primavera".

Під час заходу студенти ближче познайомились із сферою гостинності, найбільшою українською мережею готелів "Optima Hotel & Resorts". Програма зустрічі складалась із:

• екскурсії по готелю;
  • особистої Q&A зустрічі з топ-менеджером готелю;
  • speed-dating з HR-менеджером компанії, де майбутні туристи, готельєри і ресторатори отримали поради та рекомендації для успішного працевлаштування;
  • відвідування ресторану, де студенти мали можливість відчути себе баристою.

Менеджерка компанії провела для студентів презентацію, під час якої детально розповіла про структурні підрозділи готелю, організаційну структуру, можливості кар'єрного росту, волонтерську діяльність, бренди мережі "Оптіма готель & Resorts" та поділилась власним досвідом роботи.

У ресторані "Primavera" студенти дізнались про особливості приготування ідеальної кави та мали змогу особисто заварити каву та її скуштувати.

Варто зазначити, що в самому центрі міста Рівне на вулиці Словацького знаходиться також інший готель мережі "Optima Hotels and Resorts", поряд з яким знаходиться кафе грузинської кухні "Стумарі" даного бренду.

Щиро дякуємо компанії "Optima Hotels and Resorts" за дружню атмосферу, корисний досвід та відкритість.

Більше фото на сторінці кафедри.

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua