Зі Всесвітнім Днем грунтів!

Шановні науковці, співробітники та студенти!

Щиро вітаємо зі Всесвітнім Днем ґрунтів!

Упродовж занадто довгого часу світ відносився до ґрунтів як до чогось само собою зрозумілого. Але ґрунт – це природний ресурс, який не легко піддається відновленню. Екологічно раціональне використання ґрунтів повинне стати пріоритетним завданням для усіх. Ґрунти є основою сільського господарства. Вони забезпечують життєво необхідні екосистемні функції і є основним засобом виробництва продуктів харчування, кормів, палива, природного волокна і лікарських засобів, що мають важливе значення для забезпечення добробуту людини. Це свято підкреслює важливість ґрунтів як незамінного компонента природної системи і як життєво важливий базис людського співтовариства за рахунок вкладу в забезпечення продовольчої безпеки, економії водних і енергетичних ресурсів, як буфер збереження біорізноманітності і зміни клімату.

Шановні колеги! Важко переоцінити Ваш вклад в забезпеченні здорового і безпечного довкілля.

У Всесвітній День грунту бажаємо Вам вагомих здобутків у сфері охорони і раціонального використання ґрунтів, а головне міцного здоров’я, добра і злагоди, щастя і натхнення у вашій нелегкій праці.

ННІАЗ,
наукові школи меліоративного ґрунтознавства,
екології та охорони навколишнього середовища

Читайте нас також: