Здобувачі спеціальності Агрономія долучились до круглого столу

Відбувся круглий стіл у рамках  реалізації проєкту UFMD (Ukrainian Farm Management Data) «Управління даними сільськогосподарських підприємств України»

Науковці ННІ агроекології та землеустрою, директор Алла Прищепа, завідувач кафедрою агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Тетяна Колесник, здобувачі другого та третього рівня освіти спеціальності 201 «Агрономія» взяли  участь у роботі круглого стола, який відбувся в  Open Office НУВГП. Віктор Мошинський,  в.о. ректора,  Ральф Шлаудерер, професор Університету прикладних наук Вайенштефан–Тріздорф (Німеччина), Сергій Гемберг, заступник голови Рівненської ОДА, представники Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН України, директор ННІ АЗ університетів-партнерів міжнародного проєкту Ukrainian Farm Management Data,  керівники, агрономи, менеджери аграрних підприємств Рівненщини обмінялися думками, щодо розвитку аграрних підприємств регіону. Предметом жвавого обговорення учасниками круглого столу стали дані довідника, випущеного у рамках  реалізації проєкту UFMD (Ukrainian Farm Management Data),  «Управління даними сільськогосподарських підприємств України».

До складу співавторів видання, окрім науковців університетів-партнерів, увійшли  і наші науковці: Алла Кучерова, старший викладач кафедри агрохімії,  ґрунтознавства та землеробства, і Олександр Лесняк, доцент кафедри економіки підприємства та міжнародного бізнесу.

Під час обговорення   учасниками   круглого столу  було озвучено  майбутні та перспективні напрямки  розвитку проєкту,  які б стали у нагоді як  сільськогосподарським підприємцям, так і   студентам, аспірантам університетів та аграрних коледжів.