Засідання ради з якості ННІАЗ

Сьогодні, 8 вересня 2020 р. відбулось перше в цьому навчальному році засідання науково-методичної ради з якості Навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою.

На порядку денному розглядались питання, серед яких було ознайомлення з Положенням про склад ради з якості навчально-наукових інститутів НУВГП, затвердження оновленого складу ради, результати опитувння здобувачів щодо якості освіти за ІІ семестр 2019-2020 н.р., результати опитування роботодавців щодо якості освітніх програм за ІІ семестр 2019-2020 н.р. Обговорювались також питання розробки силабусів навчальних дисциплін, відповідно Положення про силабус НУВГП, затверджувались розроблені силабуси та ін.

Кількість присутніх членів ради забезпечила кворум, що дало підстави провести голосування за розглядом відповідних питань та прийнятих рішень, що і було оформлено протоколом засідання.

Читайте нас також: