Засідання Вченої ради ННІАЗ

11 червня 2024 р. відбулось засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою, основноим питанням якого став розгляд кадрового питання.

Відповідно до порядку денного розглянули кандидатури претендентів на заміщення вакантних посад завідувачів кафедр інституту; кандидатуру на заміщення вакантної посади директора навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою. Кожен з кандидатів представив розширений звіт про результати роботи кафедр та перспективний план роботи на наступний період.

Також приділили увагу пропозиціям кафедр про відзначення науково-педагогічних працівників ННІ АЗ нагородами за високий рівень виконання професійних обов’язків.
У різному обговорили поточний стан у проходженні сесії та навчальних практик, затвердили ряд навчально-методичних видань, звіти керівників студентських наукових гуртків, а також результати проходження Фестивалю науки в університеті, проведення конференцій та участі в науковому пікніку НПП інституту.