Засідання Вченої ради ННІАЗ

5 грудня 2023 р. відбулось засідання Вченої ради Навчально наукового інституту агроекології та землеустрою, що пройшло в змішаному форматі.

На порядок денний були винесені питання: про стан науково-дослідної, винахідницької та публікаційної роботи кафедр ННІАЗ; підготовки до зимової сесії; обговорення висновків ГЕР за результатами акредитації ОПП Технології захисту навколишнього середовища та ОПП Лісове господарство; різне.

У ході розгляду питання про стан науково-дослідної, винахідницької та публікаційної роботи, звітували завідувачі кафедр ННІАЗ. У ході обговорення питання було прийнято рішення затвердити звіти та взяти до уваги необхідність подальшого нарощування наукового потенціалу кафедр, зокрема в напрямку активізації у поданні заявок на розробку наукових тематик у розрізі Державного фонду досліджень та посилення кадрового потенціалу молодими вченими.

Розглянули ряд поточних питань, що стосуються організації освітнього процесу та техніки безпеки в умовах сьогодення.