Засідання Вченої ради інституту

20 грудня 2022 р. відбулось чергове засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою.

На засідання були присутні завідувачі кафедр та заступники директора інституту.
Головувала на засідання директор ННІАЗ професор Алла Прищепа.

Відповідно до порядку денного були розглянуті питання підготовки до захисту кваліфікаційних випускових робіт студентів, що навчаються за освітніми програмами другого рівня вищої освіти. Окреслили головні питання щодо важливості дотримання процедури перевірки робіт на текстовий збіг та своєчасного представлення на кафедрі його результатів. Проаналізували результативність наукової роботи по кафедрам інституту, виявили напрямки що потребують посилення уваги зі сторони науково-педагогічних працівників та відмітили свої сильні сторони та переваги. У різному розглянули поточні питання організації освітньої та професійної діяльності в межах інституту, обмінялись досвідом щодо проходження стажування викладачів та комунікацій зі стейкхолдерами.