Засідання науково-методичної ради з якості

13 грудня 2022 року відбулось засідання науково-методичної ради з якості Навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою.

Відповідно до порядку денного директор інституту, голова НМРЯ ННІАЗ професор Алла Прищепа представило результати опитування здобувачів вищої освіти щодо якості освітнього процесу в НУВГП, 2022/2023 н.р. Спільно окреслили позитивну динаміку ряду позицій та узгодили подальші заходи щодо покращення якості освітнього процесу. Особливу увагу звернули на те, що даний навчальний рік мав змішану форму навчання, при чому результативність офлайн занять виявилась доволі успішною.

Поговорили про академічну мобільність, формальну та неформальну освіту студентів та викладачів ННІ АЗ. Звітували завідувачі кафедр, ділились досвідом мотивації студентів до покращення знань іноземних мов, як гарантії їх активної участі в міжнародній  мобільності. Обговорювали також доцільність посилення внутрішньої академічної мобільності студентів до провідних ЗВО України.

Розглянули та затвердили звіти із підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників.

Погодили до видання методичні вказівки, силабуси, посібники, підручники та практикуми.

У різному обговорили ряд поточних питань щодо підготовки та проходження зимової сесії, організації перездачі модульних контролів та особливостей проходження екзаменаційної форми контролю для студентів денної та заочної форм навчання.