Запрошуємо студентів долучитись до проекту академічної мобільності

Проект «Україна цифрова: забезпечення академічної успішності під час кризи (2022)», був  підтриманий академічним фондом ДААД (Німеччина). Мета проекту: підвищення атрактивності навчальної пропозиції українських партнерських університетів для студентів, які навчаються в Україні.
Термін реалізації проекту 07-12.2022 р.
Учасники проекту:
University of applied sciences Weihenstephan-Triesdorf (HSWT) https://www.hswt.de/;
Sumy National Agrarian University;
Mykolayiv National Agrarian University;
National University of Live and Environmental Sciences of Ukraine;
Poltava State Agrarian Academy;
Vinnytsia  National Agrarian University
National University of Water and Environmental Engineering

Серед заходів, запланованих проектом:
Організація он-лайн навчального семестру для студентів українських партнерських університетів.
З метою організації віртуального навчального семестру студенти українських університетів будуть офіційно зараховані до HSWT як студенти за обміном на період вересень-грудень 2022 р. та продовжуватимуть своє навчання в Україні. Долучитися можуть студенти партнерських університетів.

До вашої уваги  список курсів, серед яких студенти можуть обирати від 10 (мінімум) до 30 (максимум) ECTS.
Навчальні кредити, які будуть отримані кожним студентом, будуть зараховані відповідними інститутами в нашому університеті.
Також німецьким партнером досягнуто домовленість щодо додаткової можливості обирати курси для вивчення під час участі у віртуальному семестрі серед навчальної пропозиції Віртуальної вищої школи Баварії https://www.vhb.org/. Таким чином, перелік курсів, серед яких студент може обирати, складається з курсів HSWT та курсів Віртуальної вищої школи Баварії.

Список студентів, бажаючих прийняти участь у віртуальному семестрі формується в інституті (звертайтеся до заступників директора ННІАЗ).