Захисти магістрів кафедри екології, ТЗНС та ЛГ

Від сьогодні, на кафедрі екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства розпочались захисти кваліфікаційних магістерських робіт.

Робота Державних екзаменаційних комісій відбувалась за трьома спеціальностями:

101 Екологія - голова комісії Галина Крупко, директор Рівненської філії Інститут охорони грунтів України;

183 Технлогії захисту навколишнього середовища - голова комісії Володимир Захарчук, директор Департаменту екології та природних ресурсів Рівненськї ОДА;

205 - Лісове господарство - голова комісії Олександр Прохор, директор Соснівського лісового господарства ДП Ліси України.

За підсумками роботи першого дня, головами комісій був відзначений високий фаховий рівень магістерських робіт, їх відповідність вимогам академічної доброчесності, наповненність фактичними даними, орієнтованість на вирішення важливих природоохоронних проблем як Рівненського регіону, так і інших областей України.

Попереду завершення роботи екзаменаційних комісій та підведення загальних підсумків щодо підготовки та випуску магістрів 2023 р.