Захисти магістрів кафедри екології

Цього тижня на кафедрі екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства проходили захисти випускових кваліфікаційних робіт на здобуття освітньої кваліфікації магістр за спеціальностями 101 Екологія, 183 Технологія захисту навколишнього середовища та 205 Лісове господарство.

Усі магістри, що представили свої роботи отримали позитивні відгуки рецензентів та керівників, а також рішення про присвоєння освітньої кваліфікації магістра від Державних іспитових комісій.

Головами комісій цього року були:

- за спеціальністю 101 Екологія - Захарчук В.В. – директор Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації;

- за спеціальністю 183 – Лико Д.В. – завідувач кафедри екології, географії і туризму Рівненського державного гуманітарного університету, д.с.-г.н., професор;

- за спеціальністю 205 Лісове господарство – Прохор О. В.  –  директор ДП «Соснівське лісове господарство».

Як відзначили голови комісій, роботи представлені до захисту мали різноплановість у межах відповідних спеціальностей, підготовлені на високому фаховому рівні, присвячені актуальним регіональним проблемам та мають практичне значення.

Традиційно, були відзначені кращі роботи:

- за спеціальністю 101 Екологія - магістерська робота Павлушенко А.М. "Аналіз та оцінка екологічної "безпеки-небезпеки" Кіровоградської області" – керівник к.с.-г.н., доцент Клименко Л.В.;

- за спеціальністю 183 Технології захисту навколишнього середовища – магістерська робота Левківського Р.В. "Оцінка екосистемних послуг для управління басейном річки Верещиця" - керівник к.с.-г.н., доцент Статник І.І.;

- за спеціальністю 205 Лісове господарство – магістерська робота Ковтунець О.І. "Екологічні особливості ведення лісового господарства в провінції Онтаріо Канада" - керівник к.с.-г.н.,
доцент Гончар В.М.

Вітаємо наших магістрів із успішним захистом кваліфікаційних робіт та завершенням навчання! Бажаємо професійної реалізації, особистого щастя та мирного неба!