Захист звітів студентами дуальної форми навчання

04.05.2023р., у перший тиждень травня, для студентів-агрономів дуальної форми освіти та їхніх викладачів відбувся успішний захист звітів з дуальної освіти, який проходив на кафедрі агрохімії, грунтознавства та землеробства ім. С.Т. Вознюка у формі онлайн зустрічі.

У весняному семестрі 2022-2023 н.р. захист звітів відбувся у 8-ми студентів-дуальників за спеціальністю 201 Агрономія. Студенти-дуальники та їхні керівники задоволені досвідом дуальної освіти та якістю підготовки самих студентів, при здобутті освіти за дуальною формою.

Кожним студентом-дуальником були  зроблені змістовні звіти у формі доповіді які супроводжувались презентаціями.

Цього разу роботодавцями наших студентів-дуальників є: ТОВ «Західна агровиробнича компанія», ТОВ «Дедденс Агро», ТОВ «Фаворит Агро», ТОВ «Агро Класік», ТОВ «Радивилів Агро», ТзОВ «Енселко Агро» та ін.

Дякуємо Вам, шановні роботодавці, та сподіваємося на посилення співпраці та розбудову дуальної освіти в НУВГП!