Загально-екологічна навчальна практика на 1 курсі

У студентів групи ЕКО-11 та ТЗ-11 триває загально-екологічна навчальна практика.

Керівники практики – к.с.-г.н., доцент Турчина К.П., к.с.-г.н., доцент Борщевська І.М., ст. викладач Михальчук М.А.

Мета практики полягає у формуванні та закріпленні знань і вмінь студентів щодо визначення екологічного стану території на підставі комплексного аналізу компонентів довкілля.

Задачею літньої частини практики є вивчення рослинного біорізноманіття Рівненщини. Студенти дослідили екосистему «Лука», зібрали гербарій різнотрав’я. Заплановані онлайн-екскурсії у Рівненський природний заповідник та національний природний парк «Дермансько-Острозький».

На практиці було доведено, що  всі  види  рослин становлять велику цінність, так як не тільки прикрашають нашу природу, але і дають можливість пізнати рослинний світ України – багатий та різноманітний.