Ювілей Алли Прищепи

19 вересня святкує ювілей директор навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою Алла Миколаївна Прищепа.

Винятковий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість дали змогу досягти значних успіхів у Вашій діяльності і здобути шану та повагу серед колег та студентства. Бажаємо, щоб Ваш шлях був наповнений новими злетами й досягненнями, а людська шана була подякою за Вашу плідну працю, чуйність і здатність творити добро.

Зичимо міцного здоров'я, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті. Бажаємо здійснення всіх Ваших заповітних мрій та сподівань, успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків!

Хай життя дарує лиш світлі та приємні дні. Бажаємо ніколи те втрачати оптимізму та віри в краще. Нехай  Вас оточують лише вірні та близькі друзі. Дякуємо за Вашу невтомну працю та відданість нашій нелегкій справі виховання поколінь майбутніх професіоналів.

Колектив НУВГП

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua