Previous Next

Викладачі кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства ім. С.Т. Вознюка – журі II-го етапу конкурсу-захисту МАН

Викладачі кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства ім. С.Т. Вознюка цьогоріч поповнили склад  журі II-го етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів  МАН (Олійник Оксана, Солодка Тетяна, Мороз Олександр).

Мала академія наук України (МАН) -загальнодержавний науковий проект, що допомагає творчим обдарованим школярам розвинути свій потенціал.

Сорок наукових напрямків - досить широкий діапазон вибору для юних науковців. На жаль, науково-технічна сфера не сильно затребувана серед школярів, хоча такі вчені згодом користуються великим попитом серед роботодавців.

Залучення викладачів кафедри агрохімії, грунтознавства та землеробства ім С.Т. Вознюка сприяє поглибленню науково-практичних знань з галузевих наук у наукових товариствах та зміцненню наукових зв’язків між шкільною молоддю і науковими установами.