Візит голови правління Асоціації готельних об’єднань і готелів міст України

15 травня відбувся візит до нашого університету, у рамках співпраці з кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи, голови правління Асоціації готельних об’єднань і готелів міст України, доцента, к.е.н. Опанащука Юрія Яковича.

Юрій Якович в присутності директора ННІАЗ професорки Алли Прищепи особисто вручив науково-педагогічним працівникам кафедри туризму та готельно-ресторанної справи свідоцтва про членство в Асоціації готельних об’єднань і готелів міст України: доценту, к. геогр. н. Коротуну Сергію, доценту, к. е. н. Конарівській Оксані та старшому викладачу Яковишиній Маргариті.

Під час свого візиту Юрій Панащук поспілкувався зі студентами спеціальності «Готельно-ресторанна справа», наголосив на значних перспективах даного фаху, поділився власним досвідом практичної діяльності, окреслив сучасні тенденції сфери обслуговування та рекомендував обов’язково продовжити навчання в магістратурі.

Опанащук Юрій Якович був обраний головою правління Асоціації готельних об’єднань та готелів міст Україниу 2015 році, з 2020 р. є членом координаційної ради по туризму та іміджевій політиці виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), заслужений працівник сфери послуг України, член антикризової ради громадських організацій Українського Союзу Промисловців і Підприємців.

У нинішньому навчальному році Опанащук Юрій Якович є головою екзаменаційної комісії в НУВГП щодо приймання атестаційного екзамену та захисту кваліфікаційних бакалаврських робіт здобувачів вищої освіти ступеня бакалавр спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».