Візит до Університету харчових технологій та сільського господарства м. Конья

Директор ННІ АЗ Алла Прищепа у складі делегації від НУВГП відвідала Університет харчових технологій та сільського господарства м. Конья (Туреччина).

Було підписано меморандум про співпрацю у сферах освіти та науки між університетами. Ця подія відкриває нові перспективи для студентів та викладачів обох університетів, сприяючи обміну знаннями та інноваціями у галузях, пов'язаних з харчовими технологіями, сільським господарством та екологією. Крім того, учасники делегації мали унікальну можливість відвідати фабрики відомого холдингу TORKUT, що дало можливість поглибити розуміння індустріальних процесів та практичних застосувань отриманих знань. Науковці мали можливість ознайомитися із технологічними процесами та застосуванням нових технологій на виробництві, науковими дослідженнями у виробничих, наукових, навчальних  лабораторіях. Відбулася зустріч із науковцями Університету харчових технологій та сільського господарства, де були обговорені напрями співпраці в напрямах сільського господарства, охорони навколишнього середовища, сучасних технології захисту навколишнього середовища.