Відвідання он-лайн лекції на базі Українського державного хіміко-технологічного університету

У розрізі дисципліни "Поводження з відходами" студенти 2 курсу спеціальності "Технології захисту навколишнього середовища" стали слухачами відкритої он-лайн лекції

на тему "Відмінності поводження з відходами в Україні та Європі: ХТО винен і ЩО робити?", яка була проведена на базі Українського державного хіміко-технологічного університету 24 вересня 2020 р.

Спікер Олександра Литвинова, яка представляє ГО “Альтернатива для України”  донесла  слухачам цікаву та актуальну інформацію, що стосується вирішення проблеми відхододів у різних країнах Європи, порівняння підходів до управління відходами в Україні та за кордоном, аналізу подальшого розвитку ситуації.

Досвід участі в подібних заходах стає дедалі популярним в освітньому процесі, адже дозволяє розширити можливість отримання професійних знань як для студентів, так і для викладачів.

Читайте нас також: