Відкрита пара на кафедрі екології, ТЗНС та ЛГ

Згідно графіку проведення відкритих занять у НУВГП на осінній семестр 2020-2021 н.р., професор кафедри екології, ТЗНС та ЛГ, д.б.н. Бєдункова Ольга Олександрівна провела відкрите лекційне заняття

з дисципліни Біологія, яку слухають здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальностей 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища.

На занятті, що  відбулось 29 жовтня, на 3 парі, в аудиторії 767, на тему "Єдність стурно-функціональної організації живого" були присутні директор ННІАЗ - професор Прищепа А.М., завідувач кафедри екології, ТЗНС та ЛГ - професор Клименко М.О., заступник директора ННІАЗ з навчально-методичної роботи - доцент Буднік З.М., викладачі кафедри екології, ТЗНС та ЛГ - доцент Вознюк Н.М. та доцент Ліхо О.А.

Результати проведення відкритого заняття, зокрема його організаційні, загально-освітні та педагогічні особливості будуть внесені до порядку денного засідання кафедри для обговорення та прийняття рішення.

Читайте нас також: