Відбулось засідання СВР К47.104.05

27 січня 2021 р. відбулось засідання СВР К47.104.05, де відбулись захимтс дисертаційних робіт:

-  Головко Оксани Вікторівни «Міграція та перерозподіл 137Cs в екосистемах боліт Західного Полісся України», науковий керівник Орлов Олександр Олександрович, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник, старший науковий співробітник Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища Національної академії наук України»; офіційні опоненти Клименко Олександр Миколайович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства, Національного університету водного господарства та природокористування та Курбет Тетяна Володимирівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри екології Державного університету «Житомирська політехніка».

-  Стрельчук Людмили Михайлівни «Еколого-біологічні особливості збереження та відтворення полезахисних лісових насаджень Північного Причорномор’я», науковий керівник Мудрак Олександр Васильович, доктор сільськогосподарських наук, професор,завідувач кафедри екології, природничих та математичних наукКВНЗ “Вінницька академія неперервної освіти”; офіційні опоненти: Лавров Віталій Васильович, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри загальної екології та екотрофології Білоцерківського національного аграрного університету та Нейко Ігор Степанович, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник державного підприємства “Вінницька лісова науково-дослідна станція Українського ордена “Знак пошани” науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації імені Г.М. Висоцького, заступник директора.

Засідання проходило в змішаному очно-дистанційному режимі, на якому були присутні 22 члени ради. Головував на засіданні доктор с.-г.н., проесор Клименко Микола Олександрович, вчений секретар - канд. с.-г.н., професор Прищепа Алла Миколаївна.

Із дотриманням процедури захисту дисертацій, після режиму запитань, виступів опоентів та дискусії, у результаті таємного голосування, членами СВР було прийняте одноголосне рішення про прирсудження здобувачам Головко О.В. та Стрельчук Л.М. вченого ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 03.00.16 - екологія.

Читайте нас також: